Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alaiye Resort

Příjemný hotelový komplex Alaiye Resort se nachází v rozlehlé zahradě v oblíbeném letovisku Alanya a od písečné pláže je cca 100 m. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Centrum městečka Alanye je cca 22 km a autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu. Hotelový resort Alaiye Resort svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, pět restaurací, šest barů, internetovou kavárnu, obchůdky, kadeřnictví, konferenční prostory, dva venkovní bazény, jeden krytý bazén, relaxační bazén a dětský bazén. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. V hotelovém resortu je dětský svět v Alayie Park, kde naleznete aquapark pro děti, dětskou restauraci s dětským menu, dětské hřiště a zmrzlinu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alaiye Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alaiye Resort:

Příjemný hotelový komplex Alaiye Resort se nachází v rozlehlé zahradě v oblíbeném letovisku Alanya a od písečné pláže je cca 100 m. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Centrum městečka Alanye je cca 22 km a autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 105 km.

Vybavení hotelu Alaiye Resort:

Hotelový resort Alaiye Resort svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, pět restaurací, šest barů, internetovou kavárnu, obchůdky, kadeřnictví, konferenční prostory, dva venkovní bazény, jeden krytý bazén, relaxační bazén a dětský bazén. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. V hotelovém resortu je dětský svět v Alayie Park, kde naleznete aquapark pro děti, dětskou restauraci s dětským menu, dětské hřiště a zmrzlinu.

Pokoje v hotelu Alaiye Resort:

Standardně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (denně doplňována voda a minerální voda), bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon. Hotel Alaiye Resort nabízí ubytování také v prostornějších rodinných pokojích, které mají dvě oddělené ložnice.

Sport a zábava:

Hotel Alaiye Resort pořádá různé denní i večerní animační programy pro dospělé i pro děti. Zdarma šipky, plážový volejbal (v Park Alaiye), volejbal (v zahradě), stolní tenis, tenis bez osvětlení, basketbal, fitness, sauna. Za poplatek tenis s osvětlením, masáže, elektronické hry, služby lázeňského centra a kulečník. Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Aktuální popis od CK

Turecko / Turecká riviéra / Alanya. Poměrně rozlehlý areál, složený ze sedmi bloků, se nachází jen pár metrů od písčité pláže, kde mají hosté veškerý servis...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.