Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Güral

Nově rekonstruovaný hotel v roce 2009, Güral, se nachází na západním okraji městečka Alanya, u pláže. V hotelu je příjemná hala s recepcí, internetový kout za poplatek, trezor za poplatek, restaurace, televizní místnost, menší bazén, bar u bazénu a možnost bezdrátového připojení na internet v hotelové hale zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Güral, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Güral:

Nově rekonstruovaný hotel v roce 2009 se nachází na západním okraji městečka Alanya, u pláže a ve vzdáleností cca 120 kilometrů od mezinárodního letiště v městě Antalya.

Vybavení hotelu Güral:

Příjemná hala s recepcí, internetový kout za poplatek, trezor za poplatek, restaurace, televizní místnost, menší bazén, bar u bazénu a možnost bezdrátového připojení na internet v hotelové hale zdarma.

Pokoje v hotelu Güral:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají menší televizor, klimatizaci, lednice na vyžádání za poplatek dle disponibility v hotelu, koupelna se sprchou a vysoušečem vlasů a balkon s bočním výhledem na moře a do okolí.

Pláž:

Krásná písečná pláž je přes místní komunikaci přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Sport a zábava:

Kulečník a řada dalších sportovních a společenských aktivit v nedalekém centru střediska Alanya, vzdáleného cca 2 kilometry od hotelu.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby od 10:00 do 23:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.