Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Baia Lara

Hotel Baia Lara se nachází 25 km od města Antalya, oblast Kündu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 15 km. Hotel Baia Lara nabízí 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, disko, amfiteátr, zahrady, možnost nákupu v hotelu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Baia Lara, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Baia Lara:

Hotel Baia Lara se nachází 25 km od města Antalya, oblast Kündu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 15 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Baia Lara nabízí 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, disko, amfiteátr, zahrady, možnost nákupu v hotelu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Baia Lara jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Soukromá písčitá pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, tenisové vybavení, fitness, volejbal, fotbalové hřiště, šipky, sauna, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, tenisové lekce, stolní tenis, bowling, biliár, stolní fotbálek, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty.

Pro děti:

Mini klub 4-12, dětský bazén, skluzavky, hlídání dětí k vyžádání na recepci.

Stravování:

Dle CK, Ultra all inclusive – snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, turecké speciality, zmrzlina pro děti. Místní alkoholické i nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Baia Lara: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj 3+1 na vyžádání.

Aktuální popis od CK

Hotel se nachází 17 km od města Antalya. Mezinárodní letiště je vzdáleno 15 km.Hotel nabízí 24hod službu , lobby, hlavní restauraci, restaurace á la carte,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.