Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sara

Hotel s výbornou polohou se nachází cca 50 m od vlastní písečné pláže s hrubším pískem, asi 400 m od rušného obchodního centra, 200 m od nákupních možností. V hotelu je vstupní hala s recepcí, lobby bar s TV, restaurace s venkovní terasou, výtah, klimatizace, bar, fitness. Turecké lázně, sauna, masáže, jacuzzi, biliard (za poplatek), stolní tenis, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, vnitřní bazén, snack bar na pláži, Wi-Fi internet, dětský koutek, kadeřnictví, prádelna.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sara, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sara:

Hotel s výbornou polohou se nachází cca 50 m od vlastní písečné pláže s hrubším pískem, asi 400 m od rušného obchodního centra, 200 m od nákupních možností.

Vybavení hotelu Sara:

Vstupní hala s recepcí, lobby bar s TV, restaurace s venkovní terasou, výtah, klimatizace, bar, fitness. Turecké lázně, sauna, masáže, jacuzzi, biliard (za poplatek), stolní tenis, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, vnitřní bazén, snack bar na pláži, Wi-Fi internet, dětský koutek, kadeřnictví, prádelna.

Pokoje v hotelu Sara:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají k dispozici klimatizaci, koupelnu se sprchou, WC a fénem, satelitní TV, telefon, balkon, možnost dětské postýlky. Trezor a minibar za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení od 11:00 do 16:00 hod., od 17:00 do 18:00 odpolední káva, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby od 10:00 do 23:00 v baru u bazénu zdarma v rámci all inclusive, jídlo a nápoje v baru napláži od 10:00 do 18:00 za poplatek.

Pláž:

Vlastní písečná pláž s hrubším pískem je vzdálena cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži je možno využít nabídku vodních  aktivit a sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.