Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gelidonya

Hotel Gelidonya se nachází 800 m od centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60 km. Hotel Gelidonya nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení k internetu zdarma, hlavní restauraci, restaurace á la carte, bary v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, disko, konferenční prostory, společenskou místnost s TV, internetovou kavárnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek) a možnost nákupů v hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gelidonya, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gelidonya:

Hotel Gelidonya se nachází 800 m od centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Gelidonya nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení k internetu zdarma, hlavní restauraci, restaurace á la carte, bary v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, disko, konferenční prostory, společenskou místnost s TV, internetovou kavárnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek) a možnost nákupů v hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Gelidonya jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (naplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Oblázková pláž 150 m od hotelu. Slunečníky a lehátka obvykle zdarma. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness:

Stolní tenis, šipky, fitness centrum, turecké lázně, sauna a animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – biliár, masáže, peeling, vodní motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pro děti:

Hřiště, animační programy dle nabídky hotelu.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídani, možnost občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Gelidonya: 3 nebo 2+1 Rodinný pokoj 3+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.