Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kadikale Resort & Spa

Luxusní hotelový komplex Kadikale Resort & Spa se nachází přímo u pláže. Hotel má vybudovanou vlastní pláž na dřevěné platformě a do moře se vstupuje buď z mola nebo přilehlé písčité pláže. Hotel Kadikale Resort & Spa svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace, bary, konferenční místnost, mini market, dva dětské bazény dva bazény pro dospělé. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma. V lobby je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kadikale Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kadikale Resort & Spa:

Luxusní hotelový komplex Kadikale Resort & Spa se nachází přímo u pláže. Hotel má vybudovanou vlastní pláž na dřevěné platformě a do moře se vstupuje buď z mola nebo přilehlé písčité pláže. Do centra letoviska Turgutreis, kde se nacházejí restaurace, bary a obchůdky, je to cca 3 km. Do města Bodrum je to cca 18 km. Pravidelné spojení zajišťují místní minibusy (autobusová zastávka se nachází cca 200 m od hotelu). Letiště je vzdáleno cca 50 km.

Vybavení hotelu Kadikale Resort & Spa:

Hotel Kadikale Resort & Spa svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace, bary, konferenční místnost, mini market, dva dětské bazény dva bazény pro dospělé. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma. V lobby je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Pokoje v hotelu Kadikale Resort & Spa:

Luxusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SATTV, mini lednici, bezpečnostní schránky (za poplatek) a balkon. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava:

Přímo v hotelu si můžete zdarma zahrát stolní tenis, šipky, kulečník, mini golf, plážový volejbal, basketbal, fotbal, fitness a tenis během dne (osvětlení za poplatek). Za poplatek potápění, vodní lyže a masáže. Pro děti je zde dětské hřiště.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive

Aktuální popis od CK

Turecko / Bodrum / Turgutreis. Klubový resort se rozkládá uprostřed zeleně u vlastní pláže, tvořené vyvýšeným dřevěným molem, částečně pokrytým pískem....

StřediskoBodrum - TurgutreisPolohaHotelový komplex dvoupatrových budov, obklopený zelení, je situován ve svahu s výhledem na ostrov Kos, cca 3 km od centra...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.