Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anitas

Hotel Anitas leží v rekreačním středisku Alanya Konakli, v klidné zátoce nad mořem, přímo na široké oblázkovo- písečné pláži s vlastním molem. Centrum Konakli s restauracemi, bary a obchody cca 3 km, do živého centra Alanye cca 10 km. Malý rodinný hotel nabízí ubytování ve 120 pokojích, na 6 patrech, 2 výtahy k dispozici. Hosté mohou využívat lobby s recepcí, s posezením s krásným panoramatickým výhledem na moře, restauraci s terasou a výhledem moře, koutek s TV, internetový koutek (za poplatek), WiFi (za poplatek), kadeřnictví, minimarket. Venku se nachází bazén se samostatným dětským bazénem a sluneční terasou, snack bar s částečně zastřešenou terasou. Lehátka, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, osušky za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anitas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Anitas:

Hotel Anitas leží v rekreačním středisku Alanya Konakli, v klidné zátoce nad mořem, přímo na široké oblázkovo- písečné pláži s vlastním molem. Centrum Konakli s restauracemi, bary a obchody cca 3 km, do živého centra Alanye cca 10 km.

Vybavení hotelu Anitas:

Malý rodinný hotel nabízí ubytování ve 120 pokojích, na 6 patrech, 2 výtahy k dispozici. Hosté mohou využívat lobby s recepcí, s posezením s krásným panoramatickým výhledem na moře, restauraci s terasou a výhledem moře, koutek s TV, internetový koutek (za poplatek), WiFi (za poplatek), kadeřnictví, minimarket. Venku se nachází bazén se samostatným dětským bazénem a sluneční terasou, snack bar s částečně zastřešenou terasou. Lehátka, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, osušky za poplatek.

Pokoje v hotelu Anitas:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): s klimatizací, chladničkou, telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, fénem, sprchou, WC a balkonem s bočním výhledem na moře.

Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 2A, ale výhled do přírody.

Zábava:

Decentní denní a večerní animační program (6x týdně).

Sport:

Stolní tenis, volejbal, fitness, sauna a turecké lázně. Za poplatek: masáže, vodní sporty na pláži.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let, 6x týdně). Dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky od 11:00 hod. do 12:00 hod. Káva, čaj a sladké pečivo od 16:30 hod. do 17:30 hod. Půlnoční snacky. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje během jídla a od 10:00 hod. do 24:00 hod. v baru. Při příjezdu voda v chladničce.

Aktuální popis od CK

* Centrum Konakli cca 3 km * Centrum Alanya cca 12 km * Autobusová zastávka v blízkosti hotelu * Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 250 m *...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.