Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kaya Belek

Hotelový komplex nejvyšší kategorie se nachází přímo na pláži. Hotel se rozkládá na ploše kolem 40 tisícmetrů čtverečných. Hostům je k dispozici lobby, recepce, vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, bar u bazénu a další bary,a la carte restaurace (nutná rezervace předem). Sport a zábava Dva venkovní bazény, vnitřní bazén, animace, turecké lázně,minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, šipky, fitness, jacuzzi, disco. Pro děti Dětský bazén, skluzavky, dětská restaurace, animace, miniklub, junior klub, dětské hřiště. Za poplatek Biliárd, osvětlení tenisovýck kurtů + výbava,masáže, taneční kursy, pokojový servis, prádelna, kadeřník, obchůdky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kaya Belek, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kaya Belek:

Hotelový komplex nejvyšší kategorie se nachází přímo na pláži. Hotel se rozkládá na ploše kolem 40 tisícmetrů čtverečných.Od centra Beleku, kam se dostanete místní autobusovou dopravou nebo taxi, je vzdálen cca 5 km. K hotelu patří golfové hřiště Kaya Eagles (pro hotelové hosty výhodné ceny a transfery). Pro vášnivé hráče golfu oblast Beleku nabízí v dosahu 30 km dalších 13 golfových hřišť.Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 29 km.

Ubytování v hotelu Kaya Belek:

Moderní dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou (sprcha/ vana, WC, fén), centrální klimatizací, telefonem, sejfem (za poplatek), minibarem (nealko nápoje zdarma,jiná náplň za poplatek),TV a balkonem.

Vybavení hotelu Kaya Belek:

Hostům je k dispozici lobby, recepce, vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, bar u bazénu a další bary,a la carte restaurace (nutná rezervace předem). Sport a zábava Dva venkovní bazény, vnitřní bazén, animace, turecké lázně,minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, šipky, fitness, jacuzzi, disco. Pro děti Dětský bazén, skluzavky, dětská restaurace, animace, miniklub, junior klub, dětské hřiště. Za poplatek Biliárd, osvětlení tenisovýck kurtů + výbava,masáže, taneční kursy, pokojový servis, prádelna, kadeřník, obchůdky.

Pláž:

Krásná rozlehlá písečná pláž je součástí hotelového komplexu. Lehátka a slunečníky obvykle zdarma.Vodní sporty za poplatek.

Stravování:

Dle CK. Formou Ultra all inclusive. Snídaně, obědy, večeře – vše formou bohatého bufetu. Pozdní snídaně, dopolední snack, odpolední snack, odpolední kávu a zákusky, občerstvení na pláži, půlnoční občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 24 hodin denně.

Aktuální popis od CK

Hotel je vzdálen cca 27 km od letiště v Antalyi.- vstupní hala s recepcí - vnitřní a venkovní restaurace - několik barů - 5 fotbalových hřišť - 4 tenisové...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.