Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diamond of Bodrum

Hotel Diamond of Bodrum je umístěn na východním okraji středisku Bodrum, s nádherným výhledem na Egejské moře, jachetní přístav, starobylý hrad a ostrov Kos, který je cca 40 minut lodí. V hotelu je otevřená hala, lobby bar velký bazén s dětskou částí, bar u bazénu, bar na střeše, plážový bar, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, řada obchodů, dětský klub od 4-12 let, kadeřník, snack bar, bezdrátový internet WI-FI v recepci zdarma a lázeňské centrum.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Diamond of Bodrum, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Diamond of Bodrum:

Hotel Diamond of Bodrum je umístěn na východním okraji středisku Bodrum, s nádherným výhledem na Egejské moře, jachetní přístav, starobylý hrad a ostrov Kos, který je cca 40 minut lodí. Centrum střediska je vzdáleno cca 10 minut od hotelu.

Vybavení hotelu Diamond of Bodrum:

Otevřená hala, lobby bar velký bazén s dětskou částí, bar u bazénu, bar na střeše, plážový bar, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, řada obchodů, dětský klub od 4-12 let, kadeřník, snack bar, bezdrátový internet WI-FI v recepci zdarma a lázeňské centrum.

Pokoje v hotelu Diamond of Bodrum:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají satelitní televizor, minibar, trezor, klimatizaci, menší balkón, koupelnu s vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Výhled na moře je za příplatek.

Pláž:

Písečná pláž je přímo pod hotelem podchodem pod pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Diskotéka, kulečník, vířivka, posilovna, sauna, parní lázně, masáže, stolní tenis, šipky a živá hudba.

Stravovaní:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00. Možnost večeře v restauracích s obsluhou nabízející mongolskou kuchyni. Nápoje jsou zde za poplatek.

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Bodrum. Hotel je situován v klidné části města Bodrum, přímo u pláže. Hosté se mohou kochat panoramatickým výhledem na Egejské moře a ostrov...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.