Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Merlin Beach

Hotel Merlin Beach se nachází 4 km od centra města Alanya, oblast Tosmur. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 115 km. Hotel Merlin Beach nabízí 24hod recepci, lobby s možností WIFI připojení k internetu zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, zahradu, dětské hřiště, možnost nákupu v hotelu, internetovu kavárnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Merlin Beach: 3 nebo 2+2.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Merlin Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Merlin Beach:

Hotel Merlin Beach se nachází 4 km od centra města Alanya, oblast Tosmur. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 115 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Merlin Beach nabízí 24hod recepci, lobby s možností WIFI připojení k internetu zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, zahradu, dětské hřiště, možnost nákupu v hotelu, internetovu kavárnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Merlin Beach jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Pláž u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek. Bar na pláži za poplatek. Přes místní příjezdovou komunikaci.

Sport a Fitness:

Stolní tenis, fitness, volejbal, šipky, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – masáže, sauna, biliár, vodní motorové sporty.

Pro děti:

Mini club 4- 12 let, dětský bazén, hřiště, skluzavky.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídani, možnost občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Merlin Beach: 3 nebo 2+2.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.