Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ali Bey Resort Side

Hotel Ali Bey Resort Side se nachází přibližně 2 km od Side a 70 km od letiště v Antalyi. V hotelu je recepce, plážová restaurace, hlavní restaurace, lobby, a´la carte restaurace, 5 barů, Ali Bey café, nákupní centrum s butikem, minimarketem, bižuterií a obchod s kožešinami, velký bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, aquapark, spa centrum, kadeřník, salon krásy, prádelna, disko, animační programy, tenisové centrum se 2 tenisovými kurty, posilovna, plážové ručníky, trezor, turecká lázeň, sauna, WiFi v lobby, miniklub, plážový volejbal, stolní tenis, šipky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ali Bey Resort Side, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ali Bey Resort Side:

Hotel Ali Bey Resort Side se nachází přibližně 2 km od Side a 70 km od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu Ali Bey Resort Side:

Recepce, plážová restaurace, hlavní restaurace, lobby, a´la carte restaurace, 5 barů, Ali Bey café, nákupní centrum s butikem, minimarketem, bižuterií a obchod s kožešinami, velký bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, aquapark, spa centrum, kadeřník, salon krásy, prádelna, disko, animační programy, tenisové centrum se 2 tenisovými kurty, posilovna, plážové ručníky, trezor, turecká lázeň, sauna, WiFi v lobby, miniklub, plážový volejbal, stolní tenis, šipky.

Služby za poplatek:

Dovozové nápoje, čerstvý džus, pokojový servis, a´la carte restaurace, tenisové kurty, masáže, lékař, obchody, prádelna, kadeřník, fotograf, hlídání dětí, autopůjčovna, vodní sporty, fitness centrum – Fitness First Premium.

Pokoje v hotelu Ali Bey Resort Side:

Hotel nabízí celkem 276 pokojů. Deluxe 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě disponuje křeslem, LCD TV, telefonem, trezorem, klimatizací, minibarem, vybavením pro přípravu kávy nebo čaje, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů a balkonem. Na vyžádání zajistíme ubytování v rodinných pokojích (minimální obsazenost 3 dospělými osobami), suitách či rodinných duplex pokojích.

Pro děti:

Dětské skluzavky a dětský ráj v aquaparku, hřiště, animační programy pro děti, miniklub (4–7let), midiklub (8–10 let), maxiklub (10–12 let), teenagers klub (13–17 let), hlídání dětí, dětská postýlka, dětské židle v restauraci.

Pláž:

Přímo u písčité pláže

Stravování:

Dle CK, All inclusive:snídaně 07.00–10.00 hod., pozdní snídaně 10.00–11.00 hod., oběd 12.30–14.00 hod., večeře 19.00–21.00 hod., diskobar 23.00 – 02.00 hod., konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, zmrzlina, minibar, plážové ručníky, trezor, turecká lázeň, sauna, WiFi v lobby, miniklub, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, aquapark se skluzavkami, vodními masážemi, jacuzzi. U večeří vyžadován společenský oděv, pánové dlouhé kalhoty.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Ali Bey Resort SideDoporučeníLuxusní hotel patří do známého hotelového řetězce Ali Bey hotelů, které jsou našim klientům velmi známé agarantují...

Popis zájezdu Luxusní hotelový komplex v nádherném prostředí se skvělým aquaparkem pro malé i velké hosty. Hotel nabízí nejvyšší kvalitu i pro náročné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.