Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kefaluka Resort

Hotel Kefaluka Resort je situován přímo na malé soukromé oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Bodrum je vzdálené 25 km od hotelu. Hotel Kefaluka Resort disponující 384 pokoji na 10 podlažích nabízí svým hostům k využívání přijímací halu s recepcí, 8 výtahů, minimarket, diskotéka, restauraci s terasou, 4 a-la- -carte restaurace pod širým nebem (k dispozici dle počasí, po předchozí rezervaci, za poplatek, italská, turecká, rybí a mexická), 7 barů, internetový koutek, kadeřnictví. Ve venkovním areálu se nachází 3 bazény (1z nich s 5 skluzavkami). Krytý bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kefaluka Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kefaluka Resort:

Hotel Kefaluka Resort je situován přímo na malé soukromé oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Bodrum je vzdálené 25 km od hotelu.

Vybavení hotelu Kefaluka Resort:

Hotel Kefaluka Resort disponující 384 pokoji na 10 podlažích nabízí svým hostům k využívání přijímací halu s recepcí, 8 výtahů, minimarket, diskotéka, restauraci s terasou, 4 a-la- -carte restaurace pod širým nebem (k dispozici dle počasí, po předchozí rezervaci, za poplatek, italská, turecká, rybí a mexická), 7 barů, internetový koutek, kadeřnictví. Ve venkovním areálu se nachází 3 bazény (1z nich s 5 skluzavkami). Krytý bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Kefaluka Resort:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vybaveny sprchou, fénem, klimatizací, trezorem, minibarem, satelitní TV, telefonem, WiFi (za poplatek), WC, terasou nebo balkonem. Možnost rezervovat také Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2B/3B): 1 větší místnost, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Dvoulůžkové Deluxe pokoje (2D): prostornější, s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Denní a večerní animační program.

Sport:

Tenis (2 kurty, osvětlení za poplatek), mini fotbal, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, aerobic, boccia, sauna, fitness, squash, turecké lázně, vířivka, biliár, šipky. Za poplatek: bowling, vodní sporty na pláži, masáže.

Děti:

Miniklub (4 do 12 let), Junior klub (13 až 16 let). Dětské hřiště, 2 dětské bazény. Dětské postýlky a židličky v restauraci. Hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek).

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Zmrzlina od 10:00 do 18:00. Čaj, sušenky a koláče od 17:00 do 18:00. Pečivo v lobby baru od 10:00 do 19:00. Turecké palačinky od 11:00 do 17:00. Snacky od 12:00 do 16:00. Půlnoční snacky od 23:00 do 07:00. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin (kromě čerstvých džusů, speciálních místních vín a láhvových nápojů). Voda, pivo a nealkoholické nápoje v minibaru denně doplňovány.

Tip wellness:

10 různých masážních místností, 2 sauny, pára, Turecké lázně, krytý bazén, krytý dětský bazén, krytá vířivka, vitamínový bar, centrum pečující o Vaše tělo a pleť.

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Bodrum / Akyarlar. Prázdninový resort vhodný pro náročnější klienty se nachází v kouzelném prostředí u průzračného zálivu ve vesničce...

HotelHotel Kefaluka ResortDoporučeníVelký komplex hotelu s překrásným výhledem na záliv, velké bazény, skluzavky, vlastní kinosál v hotelu, skvělé služby -...

HotelVstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, 4à la carte restaurace (nejsou součástí all inclusive), 8 barů, snack bar, konferenční...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.