Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amara Wing

Hotel Amara Wing se nachází 1 km od centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km. Hotel Amara Wing nabízí 24hod recepci, lobby s možností WIFI připojení na internet zdarma, hlavní restauraci, 6 restaurací a´la carte, bar v hotelu, u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, disko, zahrady, možnost nákupů v hotelu, lékařskou službu (za poplatek), prádelna (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu dopravních prostředků v hotelu. Trezor na recepci (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amara Wing, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Amara Wing:

Hotel Amara Wing se nachází 1 km od centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Amara Wing nabízí 24hod recepci, lobby s možností WIFI připojení na internet zdarma, hlavní restauraci, 6 restaurací a´la carte, bar v hotelu, u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, disko, zahrady, možnost nákupů v hotelu, lékařskou službu (za poplatek), prádelna (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu dopravních prostředků v hotelu. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Amara Wing jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem a balkonem. Možnost WIFI připojení na internet zdarma.

Pláž a plážový servis:

Soukromá oblázková pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Fitness centrum, aerobik, šipky, basketbal, volejbal, vodní pólo, tenis, stolní tenis, mini fotbal, biliár, boccia, turecké lázně, sauna, jacuzzi, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – masáže, SpaaWellness, škola potápění, vodní motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pro děti:

Mini klub 2-12 let, dětský bazén, skluzavky, hřiště, mini disko, mini kino, animační programy dle nabídky hotelu. Hlídaní dětí za poplatek. .

Stravování:

Dle CK, ULTRA ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, turecké speciality, zmrzlina pro děti, místní alkoholické i nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Amara Wing: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj max.4+0 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.