Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asteria Elita Resort

Hotelový resort Asteria Elita Resort po kompletní rekonstrukci se nachází přímo u široké písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky zdarma). Pláž je od hotelu oddělena říčkou, přes kterou vede lávka. Do letoviska Manavgat je to cca 15 km, do Antalye cca 90 km a na letiště cca 81 km. Hotel Asteria Elita Resort se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov („club“ pokoje) umístěných v upravené zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tři restaurace à la carte, čtyři bary, internetová kavárna, obchůdky, minimarket, dva bazény pro dospělé, bazén se skluzavkami a dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma). V hotelu je možné Wi-Fi připojení na internet.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asteria Elita Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Asteria Elita Resort:

Hotelový resort Asteria Elita Resort po kompletní rekonstrukci se nachází přímo u široké písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky zdarma). Pláž je od hotelu oddělena říčkou, přes kterou vede lávka. Do letoviska Manavgat je to cca 15 km, do Antalye cca 90 km a na letiště cca 81 km.

Vybavení hotelu Asteria Elita Resort:

Hotel Asteria Elita Resort se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov („club“ pokoje) umístěných v upravené zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tři restaurace à la carte, čtyři bary, internetová kavárna, obchůdky, minimarket, dva bazény pro dospělé, bazén se skluzavkami a dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma). V hotelu je možné Wi-Fi připojení na internet.

Pokoje v hotelu Asteria Elita Resort:

Komfortně zařízené, zrekonstruované pokoje s klimatizací mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (nealko nápoje zdarma), bezpečnostní schránku a balkon nebo francouzský balkon.

Rodinné pokoje pro 3-5 osob:

Rodinné pokoje mají stejné vybavení jako standardní pokoje a skládají se ze dvou oddělených ložnic. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel dále nabízí ubytování v pokojích, které mají palandy.

Sport a zábava:

Hotel Asteria Elita Resort pořádá různé animační a večerní programy. Zdarma plážový volejbal, stolní tenis, fitness, šipky, kulečník, tenis během dne, sauna a vstup do tureckých lázní. Za poplatek tenis s osvětlením, lekce tenisu a masáže. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Pro děti je zde miniklub a v hlavní sezóně také junior klub.

Stravování:

Dle CK, Ultra All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.