Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eftalia Village

Hotel Eftalia Village se nachází 4 km od města IncekumAlanya je vzdálena 18 km, oblast Türkler. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 120 km. Hotel Eftalia Village nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci, 3 restaurace a´la carte, bar v hotelu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, slunečníky a lehátka, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, zahrady, disko, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Eftalia Village: 3, 2+2 nebo 3+1.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eftalia Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eftalia Village:

Hotel Eftalia Village se nachází 4 km od města IncekumAlanya je vzdálena 18 km, oblast Türkler. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 120 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Eftalia Village nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci, 3 restaurace a´la carte, bar v hotelu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, slunečníky a lehátka, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, zahrady, disko, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Eftalia Village jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (naplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem. Ubytovaní vilového typu.

Pláž a plážový servis:

Hotelová písčito-oblázková pláž 50m od hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma. Přístup nadchodem nad místní komunikací.

Sport a Fitness:

Tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, plážový volejbal, basketbal, fotbal, šipky, sauna, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – tenisový kurt, vybavení a osvětlení, biliár, stolní fotbálek, masáž, SpaaWellness, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Mini klub 4-14, dětský bazén, skluzavky, hřiště.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, malá občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby dle otevíracích dob jednotlivých barů.

Poznámka: 

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Eftalia Village: 3, 2+2 nebo 3+1.

Aktuální popis od CK

Hotelový komplex Eftalia Vilage se nachází v oblasti Turkler, 18 km od Alanye a 120 km od letiště v Antalyi. Hotelový komplex se skládá z 10 bloků a tří...

PopisPláž: 50 m | ZDARMA: klimatizace, TV/SAT, skluzavky, lehátka se slunečníky u bazénu i na plážiOkolíModerní hotelový komplex, situovaný v zahradě plné...

Poloha a popisHotelový komplex Eftalia Vilage se nachází v oblasti Turkler, 18 km od Alanye a 120 km od letiště v Antalyi. Hotelový komplex se skládá z 10...

Turecko / Turecká riviéra / Alanya. Prázdninová vesnička se nachází v oblasti Türkler a byla vystavěna v podobě třípodlažních budov v zahradě. K dispozici je...

Turecko / Turecká riviéra / Alanya. Prázdninová vesnička se nachází v oblasti Türkler a byla vystavěna v podobě třípodlažních budov v zahradě. K dispozici je...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.