Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aska Baran

Příjemný hotel jehož velkou výhodou je poloha přímo na pláži se nachází v letovisku Avsallar. V hotelu Aska Baran je vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, možnost připojení k Wi-Fi internetu v lobby baru, konferenční místnost, TV-místnost, hlavní restaurace s možností venkovního posezení, á-la-carte restaurace (nutná rezervace, za poplatek), snack bar, bazénový bar, venkovní bazén se skluzavkou a oddělenou dětskou částí, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, dětské hřiště, jednoduché animační programy, tématické zábavné večery, služby v ceně all inclusive zdarma – turecká lázeň, fitness, aerobic, stolní tenis, šipky, služby za poplatek - wellness centrum (sauna, masáže, kosmetické procedury), kadeřnictví, billiard, mini market, prádelna, půjčovna aut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aska Baran, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aska Baran:

Příjemný hotel jehož velkou výhodou je poloha přímo na pláži se nachází v letovisku Avsallar. Nejbližší nákupní možnosti jsou od hotelu vzdáleny cca 500 m, centrum Alanye 25 km kam Vás dopraví místní autobusy, tzv. dolmuše. Tento hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu Aska Baran:

Vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, možnost připojení k Wi-Fi internetu v lobby baru, konferenční místnost, TV-místnost, hlavní restaurace s možností venkovního posezení, á-la-carte restaurace (nutná rezervace, za poplatek), snack bar, bazénový bar, venkovní bazén se skluzavkou a oddělenou dětskou částí, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, dětské hřiště, jednoduché animační programy, tématické zábavné večery, služby v ceně all inclusive zdarma – turecká lázeň, fitness, aerobic, stolní tenis, šipky, služby za poplatek - wellness centrum (sauna, masáže, kosmetické procedury), kadeřnictví, billiard, mini market, prádelna, půjčovna aut.

Pokoje v hotelu Aska Baran:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, koupelna (sprcha, WC), fén, SAT-TV, telefon s přímou volbou, minibar (za poplatek), sejf. Každý pokoj má balkon nebo terasu.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na vlastní písčité pláži, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži občerstvení, plážový bar, široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování:

Dle CK, Stravování formou all inclusive (7.30 – 24.00 hod.) zahrnuje snídaně, obědy a večeře (formou bufetu), pozdní snídaně, odpolední káva, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.