Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kemer Resort

Hotel Kemer Resort se nachází u moře v zahradě ve středisku Kemer. Obchodní centrum je cca 500 m od hotelu. V hotelu je velká prostorná hala s recepcí, lobby bar, kino, řada obchodů, lékař, půjčovna aut, konferenční sály, dětský klub a internetový kout.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kemer Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kemer Resort:

Hotel Kemer Resort se nachází u moře v zahradě ve středisku Kemer. Obchodní centrum je cca 500 m od hotelu. Město Antalya je vzdáleno 38 km a letiště cca 55 km.

Vybavení hotelu Kemer Resort:

Velká prostorná hala s recepcí, lobby bar, kino, řada obchodů, lékař, půjčovna aut, konferenční sály, dětský klub a internetový kout.

Pokoje v hotelu Kemer Resort:

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou mají centrální klimatizaci, minibar s nealkoholickými nápoji, SAT-TV, trezor zdarma, telefon, balkon s výhledem na moře, bazén a okolí, koupelnu s vanou, sprchou, fénem a telefonem. K dispozici též luxusní studia, rodinné a mezonetové pokoje (na vyžádání).

Pláž:

Oblázková pláž je přímo u hotelu. Vstup do vody z pláže nebo z mola. Lehátka a slunečníky na pláži obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Bowling, tenis, stolní tenis, šipky, potápění, vodní sporty na pláži, denní sportovní a večerní animační programy, kulečníky, posilovna, herna a plážový volejbal.

Stravování:

Dle CK, Ultra all-inclusive plná penze bufetovým způsobem v hlavní hotelové restauraci, odpolední občerstvení včetně dovážených nápojů. Možnost večeří v několika restauracích s obsluhou nabízejících speciality italské, japonské, čínské, turecké kuchyně včetně rybích specialit.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.