Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mandalinci

Hotel Mandalinci leží přímo v centru Turgutreis a je obklopen restauracemi, bary a obchody. Nabízí svým hostům WiFi, obchody, prádelnu, restauraci s terasou, bary, lobby bar. Ve venkovní části se nachází bazén,bar u bazénu a snack bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mandalinci, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mandalinci:

Hotel Mandalinci leží přímo v centru Turgutreis a je obklopen restauracemi, bary a obchody. Od písečné pláže je oddělen pouze promenádou. Centrum města Bodrum je vzdáleno 25 km.

Vybavení hotelu Mandalinci:

Hotel Mandalinci disponuje 95 pokoji, které jsou rozděleny do 2 podlaží. Nabízí svým hostům WiFi v lobby za poplatek, obchody, prádelnu, restauraci s terasou, bary, lobby bar. Ve venkovní části se nachází bazén,bar u bazénu a snack bar. Lehátka a slunečníky k dispozici u bazénu a na pláži zdarma. Osušky na kauci.

Pokoje v hotelu Mandalinci:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vybaveny sprchou, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, minibarem (za poplatek) a balkonem. Možnost rezervovat také Joker pokoje (2S) se stejným vybavením.

Rodinné pokoje (2B/3B): 2 místnosti, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 jednolůžkový pokoj, koupelna, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Jednou týdně turecký večer.

Sport:

Fitness, stolní tenis, šipky. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Wellness: Krytý bazén, hammam a sauna. Za poplatek: masáže.

Děti:

Samostatný dětský bazén. Dětské židličky a postýlky.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. (s výjimkou energetických nápojů, čerstvých džusů a importovaných nápojů). 1 láhev vody na osobu v minibaru vodou při příjezdu. Pozdní snídaně od 10:00 hod. do 10:30 hod. Snacky od 14:00 hod. do 17:00 hod., koláče a sušenky od 17:00 hod. do 18:00 hod. Půlnoční polévka od 23:00 hod. do 24:00 hod.

Aktuální popis od CK

StřediskoTurgutreisPolohaHotelový komplex dvou budov leží v centru Turgutreis s nákupními možnostmi, restauracemi, bary a jachetním přístavem, cca 18 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.