Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Park Side

Hotel Park Side se nachází 2 km od centra města Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km. Hotel Park Side nabízí klientům 24 hod recepci, hlavní restauraci, venkovní restauraci, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, společenskou místnost s TV, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost nákupu v hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Park Side, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Park Side:

Hotel Park Side se nachází 2 km od centra města Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Park Side nabízí klientům 24 hod recepci, hlavní restauraci, venkovní restauraci, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, společenskou místnost s TV, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost nákupu v hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Park Side jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (naplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Písčitá pláž 1,5 km od hotelu. Svozy na pláž zabezpečuje hotel zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness:

Volejbal a animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – biliár, turecké lázně, masáže, sauna, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Dětský bazén a hřiště.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídani, možnost občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Park Side: 3 nebo 2+1 Rodinný pokoj max. 4+0 na vyžádání.: Hotel se nachází 2 km od centra města Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.