Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gloria Serenity Resort

Hotel Gloria Serenity Resort se nachází v rozlehlé zahradě, u pláže a v blízkosti golfových hřišť, v letovisku Belek. Hotel má dvě hlavní budovy a 97 vilek, dvě hlavní restaurace, tři restaurace s obsluhou, 8 barů, divadlo, hlavní bazén s mořskou vodou, bazén v areálu vilek, moderně zařízené konferenční místnosti, krytý bazén a dokonale vybavené lázeňské centrum Serenity Sanita Spa, které se rozkládá na rozloze 3.500 m2.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gloria Serenity Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gloria Serenity Resort:

Hotel Gloria Serenity Resort se nachází v rozlehlé zahradě, u pláže a v blízkosti golfových hřišť. Je součástí komplexu s hotely Gloria Golf a Gloria Verde. Vzdálenost od letiště je cca 40 km a cca 50 km je do centra města Antalya.

Vybavení hotelu Gloria Serenity Resort:

Hotel má dvě hlavní budovy a 97 vilek, dvě hlavní restaurace, tři restaurace s obsluhou, 8 barů, divadlo, hlavní bazén s mořskou vodou, bazén v areálu vilek, moderně zařízené konferenční místnosti, krytý bazén a dokonale vybavené lázeňské centrum Serenity Sanita Spa, které se rozkládá na rozloze 3.500 m2.

Pokoje v hotelu Gloria Serenity Resort:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hlavních budovách mají plazmový televizor, klimatizaci, minibar, trezor, bezdrátový internet WI-FI, koupelnu s vířivou vanou a zvlášť sprchu, WC a balkon nebo terasu s výhledem na moře a do zahrady. K dispozici jsou studia ve vilkách se 2 až 3 ložnicemi (na vyžádání).

Pláž:

Písečná pláž s drobnými kamínky při vstupu do moře je u hotelu. Přístup přes zahradu a most spojující areál hotelu s pláží.

Sport a zábava:

Tři golfová hřiště (2x 18 jamek a 1x 9 jamek), fotbalový komplex se 2 hřišti s umělým osvětlením, diskotéka, dětský klub, 4 tenisové kurty, animační programy, posilovna, sauna, široká nabídka masážích a relaxačních programů a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, Formou ultra all inclusive. Možnost večeří v restauracích s obsluhou nabízející středomořskou, francouzskou a asijskou kuchyni.

Aktuální popis od CK

StřediskoBelekPolohaHotelový komplex hlavní budovy a vilek, který je součástí tří hotelů Gloria propojených promenádou, je situován v zahradě u golfového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.