Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Krizantem

Hotel Krizantem se nachází na východním okraji střediska a ve vzdálenosti cca 3,5 km od historického centra města Alanya. Moderní komplex tří budov má 3 bazény, televizní místnost, internet v recepci, dětský klub, dětský bazén, restauraci a bar u bazénu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Krizantem, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Krizantem:

Hotel se nachází na východním okraji střediska a ve vzdálenosti cca 3,5 km od historického centra města Alanya.

Vybavení hotelu Krizantem:

Moderní komplex tří budov má 3 bazény, televizní místnost, internet v recepci, dětský klub, dětský bazén, restauraci a bar u bazénu.

Pokoje v hotelu Krizantem:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají klimatizaci, lednici, SAT-TV, trezor za poplatek, koupelnu s vanou nebo sprchou a fénem, balkon.

Pláž:

Přístup na širokou a dlouhou písečnou pláž s drobnými oblázky je dvěma podchody pod silnicí cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou obvykle zdarma. Podložky na lehátka za poplatek.

Sport a zábava:

Stolní tenis, masáže, posilovna, vodní sporty na pláži, plážový volejbal a lázeňské centrum.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – plná penze bufetovým způsobem včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 23:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.