Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Otium Eco Club Side

Hotel Otium Eco Club Side leží u jezera. Přibližně 450 m od oblázkovo-písečné pláže (kyvadlová doprava na pláž). Město Side cca 7 km. Výborné spojení minibusy (dolmus), popř. taxi. Hotel Otium Eco Club Side prošel v zimě roku 2009 kompletní rekonstrukcí. Skládá se z hlavní budovy, 4 vilek a vedlejších budov. Celková ubytovací kapacita činí 426 pokojů. Přijímací hala s recepcí, výtah, TV místnost, internetová kavárna (za poplatek), WLAN, restaurace, 2 a- -la-carte restaurace (středomořská, turecká, otevřeny od 1.5. do 30.9.), bary, obchody a kadeřnictví. V zahradě naleznete bazénový komplex se skluzavkami a snack bar u bazénu. Slunečníky, lehátka a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Otium Eco Club Side, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Otium Eco Club Side:

Hotel Otium Eco Club Side leží u jezera. Přibližně 450 m od oblázkovo-písečné pláže (kyvadlová doprava na pláž). Město Side cca 7 km. Výborné spojení minibusy (dolmus), popř. taxi.

Vybavení hotelu Otium Eco Club Side:

Hotel Otium Eco Club Side prošel v zimě roku 2009 kompletní rekonstrukcí. Skládá se z hlavní budovy, 4 vilek a vedlejších budov. Celková ubytovací kapacita činí 426 pokojů. Přijímací hala s recepcí, výtah, TV místnost, internetová kavárna (za poplatek), WLAN, restaurace, 2 a- -la-carte restaurace (středomořská, turecká, otevřeny od 1.5. do 30.9.), bary, obchody a kadeřnictví. V zahradě naleznete bazénový komplex se skluzavkami a snack bar u bazénu. Slunečníky, lehátka a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Otium Eco Club Side:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): disponují velikostí 26 m2. Individuální klimatizace, trezor, posezení, minibar, satelitní TV, telefon, WLAN, sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A, jen jsou menší.

Vily (2B/3B): 2 místnosti, obývací ložnice a ložnice, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Vily (2C/3C/4C): 3 místnosti, 1 obývací ložnice a 2 samostatné ložnice (1 s francouzskou postelí a 1 s pohovkou). Jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Dvoulůžkové superior pokoje (2D): prostornější, cca 37 m2, částečně oddělený prostor na spaní. Jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Animační programy, diskotéka, živá hudba (2x týdně).

Děti:

3.350 m2 velký dětský svět s miniklubem (od 4 do 12 let), dětské hřiště, minikino, dětské bazény, mini diskotéka, mini ZOO (za poplatek).

Sport:

Aerobic, plážový volejbal, lukostřelba, šipky, fitness, mini fotbal, minigolf, tenis (2 kurty, vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, vodní gymnastika. Za poplatek biliár, kola, a vodní sporty na pláži. Beaty centrum s parní lázní, krytým bazénem, hammam, saunou a vířivkou. Za poplatek: masáže a kosmetické ošetření těla.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. (na diskotéce jen nealkoholické nápoje, pivo a víno do 2:00 hod.). Minibar je denně doplňován vodou. Pozdní snídaně. Odpoledne snacky, káva, čaj, pečivo a pro děti zmrzlina (v dětské restauraci, po hodinách). Večeře také možná v restauraci a-la-carte (po předchozí rezervaci, 1x v průběhu pobytu, poplatek 5 Euro/osoba). Půlnoční snacky.

Tip pro rodiny:

3.350 m2 velký dětský svět s miniklubem, dětské hřiště, minikino, dětské bazény, mini diskotéka, mini ZOO (za poplatek).

Aktuální popis od CK

Hotel leží u jezera a je po kompletní rekonstrukci. Oblázkovo-písečné pláž je od hotelu vzdálena cca 450 m. Město Side cca 7 km. Je zde velmi dobré spojení s...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.