Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palmet Resort

Hotel Palmet Resort se nachází 0,5 km od centra města Kemer, oblast Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60 km. Hotel Palmet Resort nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s WIFI připojením na internet zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a la carte, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, zahrady, prádelnu (za poplatek), internetovou kavárnu (za poplatek), doktora (za poplatek), směnárnu, možnost nákupů v hotelu. Trezor na recepci k dispozici za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palmet Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Palmet Resort:

Hotel Palmet Resort se nachází 0,5 km od centra města Kemer, oblast Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Palmet Resort nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s WIFI připojením na internet zdarma, hlavní restauraci, 2 restaurace a la carte, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, zahrady, prádelnu (za poplatek), internetovou kavárnu (za poplatek), doktora (za poplatek), směnárnu, možnost nákupů v hotelu. Trezor na recepci k dispozici za poplatek.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Palmet Resort jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (doplnění za poplatek), trezorem a balkonem. Možnost WIFI připojení na internet zdarma.

Pláž a plážový servis:

Soukromá písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži obvykle zdarma.

Sport a Fitness:

Stolní tenis, fitness centrum, turecké lázně, jacuzzi. Za poplatek – sauna, masáže, SpaaWellness škola potápění, vodní motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pro děti:

Dětský bazén, mini klub, animační programy dle nabídky hotelu.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídani, možnost občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Palmet Resort: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj max. 4+0 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.