Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberotel Palm Garden

Luxusní hotelový resort Iberotel Palm Garden se rozkládá přímo na široké písčito-oblázkové pláži s barovým servisem, sprchami a WC (slunečníky, lehátka a osušky jsou na pláži k dispozici zdarma). Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu, prázdninové městečko Side cca 19 km a vzdálenost od letiště je cca 75 km. Hotelový komplex Iberotel Palm Garden se zahradou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, několik restaurací a barů, Wi-Fi připojení v lobby baru, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, diskotéku, bazén se skluzavkami, dětský bazén se skluzavkami a bazén pro nejmenší (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma). Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberotel Palm Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iberotel Palm Garden:

Luxusní hotelový resort Iberotel Palm Garden se rozkládá přímo na široké písčito-oblázkové pláži s barovým servisem, sprchami a WC (slunečníky, lehátka a osušky jsou na pláži k dispozici zdarma). Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu, prázdninové městečko Side cca 19 km a vzdálenost od letiště je cca 75 km.

Vybavení hotelu Iberotel Palm Garden:

Hotelový komplex Iberotel Palm Garden se zahradou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, několik restaurací a barů, Wi-Fi připojení v lobby baru, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, diskotéku, bazén se skluzavkami, dětský bazén se skluzavkami a bazén pro nejmenší (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma). Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub.

Pokoje v hotelu Iberotel Palm Garden:

Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku, minibar, bezpečnostní schránku na pokoji zdarma a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma.

Rodinné pokoje pro 3-4 osoby:

JUNIOR RODINNÉ POKOJE PRO 3–4 OSOBY: Jsou stejně vybaveny jako pokoje BIG, ale jsou prostornější.

Rodinné pokoje pro 3-5 osob:

Hotel nabízí také ubytování v rodinných pokojích, které jsou stejně vybaveny jako standardní pokoje, ale mají dvě oddělené ložnice.

Pokoje pro 2-4 osoby:

HOTELOVÝ POKOJ BIG PRO 2–4 OSOBY: Hotelový pokoj typu BIG je stejně vybaven jako pokoj standardní, je však prostornější a poskytuje maximální pohodlí.

Sport a zábava:

Hotel Iberotel Palm Garden pořádá pro své hosty různé animační denní i večerní programy jak pro dospělé, tak pro děti. Zdarma plážový volejbal, basketbal, šipky, kulečník, sauna, stolní tenis, fitness, minigolf a tenis bez osvětlení. Za poplatek tenis s osvětlením, masáže, služby lázeňského centra a širokou nabídku vodních sportů na pláži.

Stravování:

Dle CK, Ultra All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.