Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Royal Garden Suites

Hotel Royal Garden Suites se nachází přímo na oblázkovo – písečné pláži, cca 14 km od centra města Alanya. V blízkosti diskotéka. Dobré spojení minibusy (dolmus). Hotelový komplex Royal Garden Suites disponuje celkem 230 ubytovacími jednotkami, jež se nacházejí v hlavní a vedlejší budově. Dále přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV, bary, internetový koutek (za poplatek), restaurace, 2 restaurace a -la-carte (čínská a španělská), obchody, kadeřnictví a kosmetický salón. Ve venkovním areálu naleznete relaxační bazén, bazén se 3 tobogány (po hodinách), samostatné dětské bazény, opalovací terasu a bar u bazénu. Osušky (výměna za poplatek), lehátka, podložky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Royal Garden Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Royal Garden Suites:

Hotel Royal Garden Suites se nachází přímo na oblázkovo – písečné pláži, cca 14 km od centra města Alanya. V blízkosti diskotéka. Dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Royal Garden Suites:

Hotelový komplex Royal Garden Suites disponuje celkem 230 ubytovacími jednotkami, jež se nacházejí v hlavní a vedlejší budově. Dále přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV, bary, internetový koutek (za poplatek), restaurace, 2 restaurace a -la-carte (čínská a španělská), obchody, kadeřnictví a kosmetický salón. Ve venkovním areálu naleznete relaxační bazén, bazén se 3 tobogány (po hodinách), samostatné dětské bazény, opalovací terasu a bar u bazénu. Osušky (výměna za poplatek), lehátka, podložky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Royal Garden Suites:

Suite (2A/3A): v hlavní budově, ložnice a obývací ložnice s lůžkem na spaní a propojovacími dveřmi. Sprcha, WC, individuální klimatizace, kabelová TV, fén, koberec, trezor k pronajmutí, posezení, telefon, chladnička, balkon.

Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): 1 ložnice o rozloze 24 m2, jinak stejné vybavení jako 2A/3A.

Suite (2B/3B): ve vedlejší budově, jinak stejné vybavení jako 2A/3A.

Zábava:

Animační program.

Sport:

Fitness, aerobic, stolní tenis, boccia, šipky, vodní gymnastika a plážový volejbal. Za poplatek: turecké lázně, sauna, masáže, biliár a různé vodní sporty na pláži.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén se 3 tobogány.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Minibar je denně doplňován 1 lahví vody. Snacky. Odpoledne čaj,káva a koláče. Večeře možná a-la-carte restauracích (po předchozí rezervaci, otevřeny od 01.05.).

Tip pro rodiny:

Dětské hřiště, samostatný dětský bazén se 3 tobogány. Dětské židličky a dětské postýlky na vyžádání.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluObjekt má 206 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Služby jako hotelový sejf a směnárna přispívají k pohodlí a komfortu. Ve...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.