Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Age

Hotel Golden Age leží u oblázkové pláže, 20 km od města Bodrum a 45 km od letiště. V blízkosti hotelu jsou nákupní možnosti. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, diskotéka, obchody, kadeřnictví, konferenční sál, internetové připojení.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Age, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Age:

Hotel Golden Age leží u oblázkové pláže, 20 km od města Bodrum a 45 km od letiště. V blízkosti hotelu jsou nákupní možnosti.

Vybavení hotelu Golden Age:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, diskotéka, obchody, kadeřnictví, konferenční sál, internetové připojení.

Pokoje v hotelu Golden Age:

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, sejf, fén, balkón nebo terasa.

Sport a zábava:

Venkovní bazén, minigolf, animační programy, turecké lázně, billiard, masáže, elektronické hry, sauna, tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

Bazén, hřiště.

Stravování:

Dle CK. All inclusive.

Aktuální popis od CK

Turecko / Bodrum / Yalikavak. Hotel, rozkládající se v překrásné zahradě s kamennými kašničkami a spoustou zeleně, se nachází v části Yalikavak, u vlastní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.