Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Garden Aparthotel

Hotel se nachází 150 m od písečno-oblázkové soukromé pláže oddělené pobřežní komunikací, 5 km od centra Alanye, 20 km od letiště. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezor, restaurace, restaurace u bazénu, restaurace na pláži, italská restaurace, bary, supermarket, obchod se suvenýry, klenotnictví, kadeřník, televizní místnost, lékař, internet.Venkovní bazény, dětský bazén, jacuzzi, relaxační bazén, fitness, masáže, stolní tenis, kulečník, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, jogging, dětské hřiště, vodní sporty na pláži, animační programy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Garden Aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Green Garden Aparthotel:

Hotel se nachází 150 m od písečno-oblázkové soukromé pláže oddělené pobřežní komunikací, 5 km od centra Alanye, 20 km od letiště.

Vybavení hotelu Green Garden Aparthotel:

Vstupní hala s recepcí, trezor, restaurace, restaurace u bazénu, restaurace na pláži, italská restaurace, bary, supermarket, obchod se suvenýry, klenotnictví, kadeřník, televizní místnost, lékař, internet.Venkovní bazény, dětský bazén, jacuzzi, relaxační bazén, fitness, masáže, stolní tenis, kulečník, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, jogging, dětské hřiště, vodní sporty na pláži, animační programy. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje v hotelu Green Garden Aparthotel:

S vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, kuchyňským koutem (chladnička, vařič, rychlovarná konvice, příbory, nádobí), balkónem nebo terasou. Pokoje s výhledem na hrad v Alanyi a pohoří Taurus nebo na bazénový komplex. K dispozici jsou 3 typy ubytování:

 a) studia – samostatná dvoulůžková ložnice a oddělený obývací pokoj s gaučem – max. pro 3 osoby.

 b) apartmány (4) - samostatná dvoulůžková ložnice a oddělený obývací pokoj (2 gauče) – max. pro 4 osoby.

 c) apartmány (6) – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice a oddělený obývací pokoj (2 gauče) – max. pro 6 osob.

Stravování:

Dle CK. Polopenze.

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Alanya. Prázdninový resort s výhledem na Středozemní moře a Alanyjský hrad, tyčící se mezi pomerančovníky a citronovníky, usiluje o provoz...

Turecko / Turecká riviéra / Alanya. Prázdninový resort s výhledem na Středozemní moře a Alanyjský hrad, tyčící se mezi pomerančovníky a citronovníky, usiluje...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.