Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Annabella Diamond Beach & Spa

Luxusní hotel leží v oblasti Incekum hned u soukromé písečné pláže. Komplex pro vás myslel na všechno, každý den různé aktivity, bohatý jídelníček a mnoho nápojů, bazény, pohodlné pokoje, lázně a pláž se zlatavým pískem naplní všechna vaše očekávání. Tedy je hotel vhodný pro všechny, zejména pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Annabella Diamond Beach & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Annabella Diamond Beach & Spa

Luxusní 5* Annabella Diamond hotel leží v oblasti Incekum hned u soukromé písečné pláže. Komplex pro vás myslel na všechno, každý den různé aktivity, bohatý jídelníček a mnoho nápojů, bazény, pohodlné pokoje, lázně a pláž se zlatavým pískem naplní všechna vaše očekávání. Tedy je hotel vhodný pro všechny, zejména pro rodiny s dětmi. Leží 20 km od Alanye, 2km od Avsallaru, 30 km od Side a 110 km od letiště Antalya. Nákupní centrum je vzdáleno 350 metrů.

Vybavení hotelu Annabella Diamond Beach & Spa

Hotel nabízí pro své klienty: - recepce - wifi v lobby (zdarma) - restaurace, 4 bary (lobby, u bazénu, na pláži a na disco) - výtah - trezor - prádelna (za poplatek) - bazén a bazén se skluzavkami,vnitřní bazén - wellness centrum (sauna, hamam, vodní pára, masáže) - fitness centrum.

Vybavení pokoje

Hotel Annabella Diamond Beach & Spa nabízí celkem 229 pokojů STANDARD a ECO. Standard pokoje: všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, trezorem (za poplatek), telefonem, vysoušečem vlasů, minibarem, připojení k internetu (za poplatek) , televizí a balkónem. ECO pokoje: jsou rozlohou menší a mohou být umístěni v zadní části hotelového komplexu. ANEX pokoje jsou umístěny v budově přes místní komunikaci a mají stejné vybavení jako pokoje standardní.Tyto pokoje jsou 300 m od pláže. Mají vlastní recepci a také restaurace typu Anex. Klienti však můžou využívat kompletně všechny služby v celém areálu .

Stravování

Dle ck: Koncept All inclusive je formou bufetu: Hlavní restaurace: pro klienty hlavní i anexové budovy snídaně, obědy a večeře formou bufetu Snack restaurace: pro klienty, kteří nechtějí opouštět pláž nebo bazén, nabídne snack restaurace saláty, grilované pokrmy, pečivo a nebo také sladké pečivo či zmrzlinu Restaurace A 'La Carte Thalassa: nabízí pokrmy z mořských plodů Restaurace A 'La Carte La Vita: nabízí pokrmy z italské kuchyně Lobby bar: nachází se v hlavní budově, k dispozici alkoholické i nealkoholické nápoje 24 hodin denně Snack bar: chlazené nápoje u bazénu V hlavní bufetové restauraci 07:00 - 10:00 snídaně 10:00 - 10:30 pozdní snídaně 12:30 - 14:00 oběd 12:00 - 17:00 sladkosti, káva (v patisserii) 12:00 - 16:00 svačina 19:00 - 21:30 večeře 00:00 - 05:00 noční svačina Alkoholické a nealkoholické nápoje místni výroby zdarma (nonstop v lobby baru). 00:00 - 02:00 Disco bar 12:00 - 18:00 Beach bar 10:00 - 18:00 Garden bar Změna složení programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Hotel Annabella Diamond Beach & Spa má soukromou 100 m dlouhou písečnou pláž hned u komplexu s lehátky a slunečníky zdarma.

Pro děti

Bazén se skluzavkami, dětský bazén, dětské hřiště a dětský mini-klub (od 4 do 12 let), dětské menu (během večeře)

Sport a zábava

Fitness centrum, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, vodní sporty, gymnastika, step aerobik, boccia vodní polo a hotelem pořádané animační programy a večerní show. Změna složení a časů animačních programů vyhrazena - dle vedení hotelu.

Aktuální popis od CK

Luxusní 5* Annabella Diamond hotel leží v oblasti Incekum hned u soukromé písečné pláže. Komplex pro vás myslel na všechno, každý den různé aktivity, bohatý...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.