Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Von Resort Elite

Hotel je ideálním místem pro dovolenou u Středozemního moře určenou pro relaxaci i rodinnou dovolenou. Hosté hotelu mohou navštěvovat aguapark s 11 vodními atrakcemi. Hotel leží přímo na krásné písečné pláži oceněné modnou vlajkou v letovisku Side, oblast Colakli.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Von Resort Elite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Von Resort Elite

Von Resort Elite je ideálním místem pro dovolenou u Středozemního moře určenou pro relaxaci i rodinnou dovolenou. Von Resort Elite je jedním z hotelů Von Resort. Tři vyhledávané hotely se nacházejí vedle sebe a je možné využívat restaurací a barů viz popis stravování. Hosté hotelů mohou také navštěvovat společný aguapark s 11 vodními atrakcemi. Tento hotel se nachází 12 km od historického centra letoviska Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km, Manavgat 17 km, centrum Antalya je 65 km daleko. Hotel v roce 2013 prošel renovací a je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu Von Resort Elite

Hotel disponuje vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, směnárnou, možnost pronájmu aut a kol, lékařem, tureckými lázněmi, saunou, masážemi, kadeřníkem, obchody se suvenýry, klenoty a obchodem.

Vybavení pokoje

Hosté si mohou vybrat z ubytování v dvoulůžkém pokoji standard, superior pokoji nebo v rodinném pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, minibarem který je denně doplňován, trazorem zdarma, balkonem, varnou konvicí pro přípravu čaje nebo kávy.

Stravování

Dle ck: Stravování formou Ultra All inclusive. Snídaně 07:00- 10:00 Pozdní snídaně 10:00-11:00 Oběd 12:30- 14:00 Večeře 19:00- 21:00 Svačiny: 12:30- 16:00- Snack restaurant, Snack Bar "Aquapark" (v areálu Golden Coast) 12:00- 15:45- Gozleme House (v areálu Golden Coast) 14:30- 18:00- Fragaria (v areálu Golden Coast) 00:00- 08:00- Bistro "L´atelier du chef" (v areálu Golden Coast) Bary: 24 hodin denně - Lobby bar (na recepci Golden Coast) 10:00- 24:00 - bar Aquarids (v areálu Golden Coast), 10:00- 24:00 - bar Tamarix (na pláži), 10:00- 24:00 - Coffee House (v areálu Golden Coast), 10:00- 24:00 - Howlite (na recepci hotelu) 23:30- 02:00 - bar Jasper (diskotéka v areálu Golden Coast) 10:00- 17:00 - bar Aquapark 19:00- 23:00 - Irish Pub (otevřen pouze 3 dny v týdnu- v areálu Golden Coast) Možnost návštěvy a la carte restaurací - Dálného Východu, rybí speciality, Turecká, Ottomanská, Italská, Steak House. Turecká, rybí, dálného východu a steak house se nachází v areálu Vom Resort Golden Coast a Italská a Ottoman restaurace se nachází v areálu Von Resort Golden Beach. Návštěva a la carte restaurací za poplatek na základě předchozí rezervace. Některé lahvové a importované nápoje mohou být zpoplatněny. Změna složení a programu All inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Hotel Von Resort Elite se nachází na písečné pláži s modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky zdarma.

Pro děti

Mini club, teenage club, hry soutěže, skluzavky, hlídání dětí za poplatek,

Sport a zábava

Aqua Park, gymnastika, aerobic, stolní tenis, šipky, volejbal (na pláži), boccia, turecké lázně, sauna, fitness centrum, kulečník (za poplatek), bowling (za poplatek), vodní sporty (za poplatek), dětský klub, Wi-Fi v lobby baru zdarma (na pokojích za poplatek), denní a večerní animační programy, soutěže a hry. Aquapark, který je vybaven 11 skluzavkami je dostupný pro klienty hotelu Von Resort Elite, Golden Beach a Golden Coast. Změna harmonogramu vyhrazena - dle vedení hotelu.

Aktuální popis od CK

Von Resort Elite je ideálním místem pro dovolenou u Středozemního moře určenou pro relaxaci i rodinnou dovolenou. Von Resort Elite je jedním z hotelů Von...

Popis zájezdu Jeden ze tří hotelů tvořících vynikající komplex, který ležípřímo u nádherné písečné pláže. Skvělá pláž však rozhodně není jedinou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.