Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dragos Beach

Hotel Dragos Beach se nachází přímo u pláže přes pěší promenádu, v menší zahradě a v blízkosti pěší zóny s obchodním centrem. V hotelu je hala s recepcí, možnost bezdrátového připojení k internetu WI-FI zdarma, lobby bar, televizní kout, obchod se suvenýry, restaurace, menší bazén a bar u bazénu a na pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dragos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dragos Beach:

Hotel Dragos Beach se nachází přímo u pláže přes pěší promenádu, v menší zahradě a v blízkosti pěší zóny s obchodním centrem. Letiště v Antalyi je 55 km.

Vybavení hotelu Dragos Beach:

Hala s recepcí, možnost bezdrátového připojení k internetu WI-FI zdarma, lobby bar, televizní kout, obchod se suvenýry, restaurace, menší bazén a bar u bazénu a na pláži.

Pokoje v hotelu Dragos Beach:

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (pro děti) mají telefon, klimatizaci, SAT-TV, minibar za poplatek, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů a balkon s bočním výhledem na moře a do okolí. Trezor na pokoji je za poplatek.

Pláž:

Oblázková pláž je u hotelu. Lehátka a slunečníky obvykle zdarma. Bar na pláži je za úhradu, není zahrnut v systému all inclusive.

Sport a zábava:

Kulečník, krytý bazén, masáže a vodní sporty na pláži. Možnost dalšího sportovního a společenského vyžití v nedalekém centru.

Stravování:

Dle CK, All inclusive - plná penze bufetovou formou včetně odpoledních zákusků a nápojů místní výroby v době od 10:00 do 23:00 hodin.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.