Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Albayrak

Příjemný hotel střední kategorie se nachází přibližně 3 km od centra Alanye. Menší hotel Albayrak s přibližně 60 pokoji nabízí recepci (trezor za poplatek), restauraci, výtah, bazén s částí pro děti, bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma u bazénu i na pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Albayrak, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Albayrak:

Příjemný hotel střední kategorie se nachází přibližně 3 km od centra Alanye.

Vybavení hotelu Albayrak:

Menší hotel s přibližně 60 pokoji nabízí recepci (trezor za poplatek), restauraci, výtah, bazén s částí pro děti, bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma u bazénu i na pláži. Doporučujeme vzít si vlastní osušky.

Pokoje v hotelu Albayrak:

Pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací (individuálně ovladatelnou), TV/sat., telefonem a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava:

Zdarma: stolní tenis, plážový volejbal, občas večerní program.

Za poplatek: vodní sporty.

Pláž:

Hotel je oddělen od oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do vody pouze pobřežní komunikací.

Stravování:

Dle CK, snídaně, oběd a večeře formou bufetu - odpolední káva, čaj a zákusek - půlnoční polévka - místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje od 10.00 - 23.30 hod. v hotelu a u bazénu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.