Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alice Suite

Příjmený menší hotel má dvě části, oddělené podchodem. V každé části je vlastní bazén. V hotelu Alice Suite je recepce, vnitřní a venkovní restaurace, bar, 2 bazény, 2 dětské bazény, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alice Suite , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alice Suite:

Příjmený menší hotel má dvě části, oddělené podchodem. V každé části je vlastní bazén. Do 6 km vzdáleného centra Side se snadno dostanete místním dopravním prostředkem, tzv. dolmusem (zastávka 50 m od hotelu). Letiště v Antalyi 65 km.

Vybavení hotelu Alice Suite:

Recepce, vnitřní a venkovní restaurace, bar, 2 bazény, 2 dětské bazény, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži. Příležitostně animační programy.

Služby za poplatek: trezor na pokoji, matrace na lehátka na pláži, kulečník, stolní tenis, dovozové nápoje, zmrzlina, prádelna, masáže, nápoje a servis na pláži.

Pokoje v hotelu Alice Suite:

V standardních pokojích nebo suitách. Standardní pokoj (22 m2) – 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky pro dítě, individuální klimatizace, TV, telefon, minibar, sociální zařízení, fén, balkon. Suite (38 m2) – individuální klimatizace, 2lůžkový pokoj, obývací místnost, sociální zařízení, TV, telefon, minibar, fén, sociální zařízení, balkon.

Pláž:

450 m od písčité pláže.

Pro děti:

Dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně od 07.30 do 10.00 hod., pozdní snídaně od 10.00 do 11.00 hod., oběd od 12.30 do 14.30 hod., snack od 14.30 do 15.30 hod., káva od 16.00 do 17.00 hod., večeře od 19.00 do 21.00 hod., neomezená konzumace nealkoholických a míst ních alkoholických nápojů od 10.00 do 24.00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.