Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ark Suit

Hotel Ark Suit se nachází na hlavní ulici, cca 950 m od známé Kleopatřiny pláže a cca 1,5 km od centra Alanye. Kyvadlová doprava na pláž (3x denně, zdarma). Hotel Ark Suit je rozdělen do 3 budov s apartmány. Hlavní budova disponuje recepcí, výtahy, malým obchodem, minimarketem, kadeřníkem, internetovým koutkem, barem, restaurací a a-la-carte restaurací (za poplatek). Ve venkovním areálu se nacházejí 4 bazény, z toho jeden se třemi skluzavkami, sluneční terasa, snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma a na pláži za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ark Suit, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ark Suit:

Hotel Ark Suit se nachází na hlavní ulici, cca 950 m od známé Kleopatřiny pláže a cca 1,5 km od centra Alanye. Kyvadlová doprava na pláž (3x denně, zdarma).

Vybavení:

Hotel Ark Suit je rozdělen do 3 budov s apartmány. Hlavní budova disponuje recepcí, výtahy, malým obchodem, minimarketem, kadeřníkem, internetovým koutkem, barem, restaurací a a-la-carte restaurací (za poplatek). Ve venkovním areálu se nacházejí 4 bazény, z toho jeden se třemi skluzavkami, sluneční terasa, snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma a na pláži za poplatek.

Pokoje v hotelu Ark Suit:

Apartmány (1A/2A/3A /4A): útulně zařízené a rekonstruované s obývací ložnicí a 2 pohovkami, samostatná ložnice. Klimatizace (za poplatek), TV, trezor k pronajmutí, jídelní koutek, kuchyňka s chladničkou, 2 elektrické plotýnky, kávovar, toaster, varná konvice, WC, sprcha, fén a balkon.

Zábava:

Decentní animační program. Turecký večer s živou hudbou.

Sport:

Fitness, stolní tenis a šipky. Za poplatek: biliár, stolní fotbal a masáže.

Děti:

3 samostatné dětské bazény, dětské hřiště a miniklub (od 6 do 12 let).

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Odpoledne snacky, čaj, káva a sušenky.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.