Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Art

Hotel Art se nachází 40 km od letiště, 3km od centra města. V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bazén, dětský bazén, snack bar, bar u bazénu, dětské hřiště, miniclub, sauna, turecká lázeň, animace, lékař, biliar, hlídání dětí, pokojový servis, prádelna, stolní tenis.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Art, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Art:

Hotel Art se nachází 40 km od letiště, 3km od centra města.

Vybavení hotelu Art:

Recepce, restaurace, bazén, dětský bazén, snack bar, bar u bazénu, dětské hřiště, miniclub, sauna, turecká lázeň, animace, lékař, biliar, hlídání dětí, pokojový servis, prádelna, stolní tenis. Pro děti: Dětský bazén, dětské hřiště, miniclub, hlídání dětí. Služby za poplatek: Lékař, trezor na pokoji, pokojový servis, hlídání dětí, dovozové nápoje, biliar, minibar, prádelna.

Pokoje v hotelu Art:

2lůžkové pokoje mají klimatizaci, koupelnu s WC, trezor (za poplatek), vysoušeč vlasů, satelitní TV, minibar (za poplatek).

Pláž:

Cca 600 metrů od písečné pláže.

Stravování:

Dle CK, All inclusive: Snídaně 07.00-10.00 hod, svačina 15.30 – 17.00 hod, bar u bazénu 10.00 – 18.00 hod, oběd 12.30-14.00 hod, káva a čaj 17.00-18.00 hod,večeře 19.30-21.30 hod, místní a nealkoholické nápoje 10.00 -23.00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.