Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aska Sun Heaven

Tento hotel leží 2 km od Konakli, 14 km od Alanye a 110 km od letiště v Antalyi. Hotel se skládá z několika budov a nabízí 299 pokojů. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi. V hotelu Aska Sun Heaven je k dispozici restaurace, restaurace a la carte, bary, animace, turecké lázně, sauna, disko, miniklub, hřiště; za poplatek - prádelna, ZOO, kadeřník, hlídaní dětí, masáže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aska Sun Heaven, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aska Sun Heaven:

Tento hotel leží 2 km od Konakli, 14 km od Alanye a 110 km od letiště v Antalyi. Hotel se skládá z několika budov a nabízí 299 pokojů. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Aska Sun Heaven:

Restaurace, restaurace a la carte, bary, animace, turecké lázně, sauna, disko, miniklub, hřiště; za poplatek - prádelna, ZOO, kadeřník, hlídaní dětí, masáže.

Pokoje v hotelu Aska Sun Heaven:

Koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, minibar, balkon.

Pláž:

Soukromá písečno-oblázková pláž 100 m od hotelu přístupná podchodem; lehátka a slunečníky k zapůjčení zdarma, matrace a ručníky za poplatek.

Sport a zábava:

2 bazény s dětskou částí, tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, fitnes, šipky; za poplatek - vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, All inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní snídani, občerstvení během dne, kávu a zákusek, večeři v restauraci a la carte, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00-24:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.