Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Attaleia Holiday Village HV1

Tento příjemný hotelový komplex se nachází 5 km od vesničky Kadriye Village a 35 km od letiště v Antalyi. Hotel disponuje celkem 334 pokoji včetně rodinných, suite a vilek. V hotelu Attaleia Holiday Village HV1 je k dispozici restaurace, restaurace a la carte, 6 barů, turecké lázně, sauna, animační program, večerní show, turecký večer (1x týdně), miniklub, dětské hřiště, amfiteátr, obchody; za poplatek – masáže, hlídání dětí, prádelna, konferenční místnost, kadeřník, salon krásy, foto servis.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Attaleia Holiday Village HV1, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Attaleia Holiday Village HV1:

Tento příjemný hotelový komplex se nachází 5 km od vesničky Kadriye Village a 35 km od letiště v Antalyi. Hotel disponuje celkem 334 pokoji včetně rodinných, suite a vilek. Dopravu zajišťují autobusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Attaleia Holiday Village HV1:

Restaurace, restaurace a la carte, 6 barů, turecké lázně, sauna, animační program, večerní show, turecký večer (1x týdně), miniklub, dětské hřiště, amfiteátr, obchody; za poplatek – masáže, hlídání dětí, prádelna, konferenční místnost, kadeřník, salon krásy, foto servis.

Pokoje v hotelu Attaleia Holiday Village HV1:

Koupelna, WC, klimatizace, satelitní TV, telefon, vysoušeč vlasů, minibar, trezor (za poplatek).

Pláž:

Písečná pláž přímo u hotelu, k dispozici molo; lehátka, slunečníky, matrace a ručníky k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava:

2 bazény, 2 dětské bazény, skluzavky, krytý vyhřívaný bazén, 2 tenisové kurty, stolní tenis, squash, plážový volejbal, basketbal, mini fotbal, lukostřelba, šipky; za poplatek – biliár, vodní sporty na pláži, 4 km vzdálené 18-ti a 9-ti jamkové golfové hřiště.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive zahrnuje: snídani, oběd, večeři, občerstvení během dne, večeři v restauraci a la carte, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00-23:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.