Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cinar Family Suite Hotel

Hotel Cinar Family Suite se nachází v oblíbeném letovisku Side, 650 m od pláže. Hostům jsou k dispozici dva bazény a skluzavky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cinar Family Suite Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Cinar Family Suite Hotel

Tento pěkný 4* hotel se nachází v letovisku Side asi 650m od pláže. Svým hostům nabízí 2 venkovní bazény a skluzavky. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 65 km a centrum Side je zhruba 2,5 km od hotelu.

Vybavení pokojů

Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, TV, mini lednici, fén, sejf, výhled do zahrady.

Stravování

Dle CK. All inclusive formou bufetu. (snídaně, obědy, večeře, káva, zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby)

Aktuální popis od CK

4* Hotel Cinar Family Suite se nachází v oblíbeném letovisku Side. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 60 km a samotné centrum Side je zhruba 1,5 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.