Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ersan Resort & Spa

Hotel Ersan Resort & Spa leží na klidném místě, přímo u písčito-oblázkového pobřeží. Hotelová pláž je vybudovaná na dřevěné platformě s upravenými písečnými vstupy do moře. Luxusní hotelový komplex Ersan Resort & Spa s rozlehlou zahradou a výhledem na protější Černý ostrov svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, diskotéku, obchůdky, konferenční prostory, krytý bazén, dva venkovní bazény pro dospělé, dětský bazén a bazén se skluzavkami s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů a na pláži zdarma. V lobby je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ersan Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ersan Resort & Spa:

Hotel Ersan Resort & Spa leží na klidném místě, přímo u písčito-oblázkového pobřeží. Hotelová pláž je vybudovaná na dřevěné platformě s upravenými písečnými vstupy do moře. Do centra města Bodrum je to cca 4 km a na letiště cca 40 km.

Vybavení hotelu Ersan Resort & Spa:

Luxusní hotelový komplex Ersan Resort & Spa s rozlehlou zahradou a výhledem na protější Černý ostrov svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, diskotéku, obchůdky, konferenční prostory, krytý bazén, dva venkovní bazény pro dospělé, dětský bazén a bazén se skluzavkami s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů a na pláži zdarma. V lobby je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Pokoje v hotelu Ersan Resort & Spa:

Elegantně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku, minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání dětská postýlka zdarma. Rodinné pokoje se skládají ze dvou oddělených ložnic. Hotel Ersan Resort & Spa dále nabízí ubytování v superior pokojích s výhledem na moře, které jsou prostornější, mají stejné vybavení jako standardní pokoje.

Sport a zábava:

Hotel Ersan Resort & Spa pro své hosty pořádá různé animační a večerní programy. Zdarma basketbal, volejbal, šipky, fitness, minigolf, zahradní šachy, stolní tenis a tenis během dne. Za poplatek tenis s osvětlením, kulečník, vodní sporty na pláži a potápění. Relaxovat můžete v hotelovém lázeňském a wellness centru inspirovaném atmosférou ostrova Bali (za poplatek). Vstup do Tureckých lázní je zdarma. Pro děti je zde mini klub a hřiště.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.