Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alara Kum

Hotel Alara Kum se nachází přímo u pláže (přístup podchodem), 22 km od centra Alanye, 110 km od centra Antalya, 101 km od letiště. V hotelu je vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bary, společenská místnost s TV, knihovna, diskotéka, internetová kavárna (za poplatek), konferenční sál, mini market, kadeřnictví, masáže (za poplatek), lékař (za poplatek), prádelna (za poplatek).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alara Kum, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alara Kum:

Hotel Alara Kum se nachází přímo u pláže (přístup podchodem), 22 km od centra Alanye, 110 km od centra Antalya, 101 km od letiště.

Vybavení hotelu Alara Kum:

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bary, společenská místnost s TV, knihovna, diskotéka, internetová kavárna (za poplatek), konferenční sál, mini market, kadeřnictví, masáže (za poplatek), lékař (za poplatek), prádelna (za poplatek).

Pokoje v hotelu Alara Kum:

K dispozici je klimatizace, TV/SAT, hudební kanál, telefon, vysoušeč vlasů, balkon.

Pláž:

Písečno-oblázková pláž je od hotelu oddělena místní komunikací; která je průchozí podchodem.

Stravování:

Dle CK

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.