Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bahar

Hotel Bahar se nachází v oblasti Calis, je vzdálen asi 5 km od Fethiye  a přibližně 60 km od letiště v Dalamánu. V hotelu je k dispozici recepce, restaurace Light House, kde je možnost zakoupení obědu či snacku během dne, trezory na recepci, hlavní restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, TV místnost, parkoviště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bahar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bahar:

Hotel Bahar se nachází v oblasti Calis, je vzdálen asi 5 km od Fethiye  a přibližně 60 km od letiště v Dalamánu.

Vybavení hotelu Bahar:

V hotelu Bahar je k dispozici recepce, restaurace Light House, kde je možnost zakoupení obědu či snacku během dne, trezory na recepci, hlavní restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, TV místnost, parkoviště. Služby za poplatek: masáže, trezor, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Pokoje v hotelu Bahar:

V hotelu Bahar jsou 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě nebo pro dospělého, individuální klimatizace, SAT/TV, vysoušeč vlasů, koupelna/ WC, telefon, wifi.

Pro děti:

Dětský bazén.

Pláž:

Písčito-oblázková pláž přímo u hotelu.

Stravování:

Dle CK, Polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.