Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belcekiz Beach

Komplex hotelu Belcekiz Beach se nachází ve veliké zahradě, přímo u moře. Má atmosféru středomořské vesničky, zahrnující několik vícepatrových budov s pokoji, menší recepci, tři restaurace a kavárnu, internetový kout, možnost bezdrátového internetového připojení WI-FI v hotelové hale. Velký bazén s dětskou částí. K dispozici jsou bary, TV místnost a vlastní parkoviště. Nově postavená část s pokoji ve 4 dvoupatrových budovách s vlastním bazénem je přes tichou ulici.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Belcekiz Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Belcekiz Beach:

Komplex hotelu Belcekiz Beach se nachází ve veliké zahradě, přímo u moře. Vzdálenost na letiště v Dalamanu je cca 70 km. Do nejbližšího města Fethiye je to cca 12 km a do lázeňského městečka Ölüdeniz necelé 3 km.

Vybavení hotelu Belcekiz Beach:

Komplex hotelu Belcekiz Beach má atmosféru středomořské vesničky, zahrnující několik vícepatrových budov s pokoji, menší recepci, tři restaurace a kavárnu, internetový kout, možnost bezdrátového internetového připojení WI-FI v hotelové hale. Velký bazén s dětskou částí. K dispozici jsou bary, TV místnost a vlastní parkoviště. Nově postavená část s pokoji ve 4 dvoupatrových budovách s vlastním bazénem je přes tichou ulici.

Pokoje v hotelu Belcekiz Beach:

Pokoje v hotelu Belcekiz Beach s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, televizí, minibarem, telefonem, trezorem (za poplatek), sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů a balkonem s výhledem na moře, do zahrady a okolí. Trezor za poplatek.

Pláž:

Jedna z nejkrásnějších písečných pláží s drobnými oblázky se nachází v malebném zálivu přímo před areálem.

Sport a zábava:

Turecké lázně, sauna, posilovna, dětské hřiště, tenis, stolní tenis, kulečník, košíková, škola potápění a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, All inclusive plná penze bufetovým způsobem, včetně nápojů místní výroby a odpoledního občerstvení od 08:00 do 24:00. Možnost večeří v restauraci s obsluhou nabízející thajskou, italsko a indickou kuchyni za příplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.