Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kervan

Hotel Kervan se nachází 0,8 km od centra města Side, oblast Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60 km. Hotel Kervan nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, zahradu, internetovou kavárnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Možnost pronájmu automobilu s rezervací na recepci.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kervan, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kervan:

Hotel Kervan se nachází 0,8 km od centra města Side, oblast Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 60 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Kervan nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, zahradu, internetovou kavárnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu. Možnost pronájmu automobilu s rezervací na recepci.

Vybavení pokoje:

Pokoje hotelu Kervan jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (naplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Hotelová písčitá pláž 350 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Bar na pláži za poplatek. Autobus od hotelu na pláž zdarma.

Sport a Fitness:

Šipky, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – biliár, sauna, turecké lázně, masáže, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Dětský bazének, hřiště.

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení dle programu hotelu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Kervan: 3 nebo 2+1.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.