Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bitez Garden Life

Hotel Bitez Garden Life se nachází v klidné oblasti asi 6 km od města Bodrum. Od veřejné písečné pláže je vzdálen pouze 150 m. Hotel Bitez Garden Life disponuje 130 pokoji, které jsou rozloženy do dvou podlaží. Dále nabízí hotelhostům přijímací halu s recepcí, hlavní restauraci, a-la-carte restauraci (za poplatek), TV koutek, minimarket a obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu se nachází bazén a bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bitez Garden Life, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Bitez Garden Life

Hotel Bitez Garden Life se nachází v klidné oblasti. Od veřejné písečné pláže je vzdálen pouze 150 m. Hotelovou pláž naleznou hosté 500 m od hotelu (10 minut pěší chůze). Každou hodinu jezdí zdarma kyvadlová doprava na tuto pláž. Restaurace, bary a obchody se nacházejí cca 200 m od hotelu.

Vybavení

Hotel Bitez Garden Life disponuje 130 pokoji, které jsou rozloženy do dvou podlaží. Dále nabízí hotelhostům přijímací halu s recepcí, hlavní restauraci, a-la-carte restauraci (za poplatek), TV koutek, minimarket a obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu se nachází bazén a bar. Lehátka, slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na kauci.

Pokoje v hotelu Bitez Garden Life

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, francouzským oknem; za poplatek trezor, minibar.

Zábava

Decentní animační program.

Sport

Biliár, stolní tenis, šipky. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Wellness

Sauna, turecké lázně. Za poplatek: masáže.

Děti

Dětské postýlky a židličky.

Stravování

Dle ck: All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, odpolední kávu, čaj a zmrzlinu pro děti, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restauraceà la carte (pouze v hlavní sezóně, není součástí all inclusive), 2 bary, minimarket, WiFi v lobby...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.