Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Comca Manzara

Hotel Comca Manzara s centrální polohou leží v živější oblasti cca 500 m od oblázkové pláže, od které ho dělí strmý kopec a ulice. Není vhodný pro invalidy. Obchody, restaurace a bary se nachází cca 200 m od hotelu. Centrum města Bodrum je vzdálené 800 m. Hotel Comca Manzara nabízí ubytování v 96 pokojích, které jsou rozděleny do 2 podlaží. Hostům hotelu je k dispozici přijímací hala s recepcí, minimarket, restaurace s terasou, 2 bary. Dále naleznou hosté v hotelovém areálu 2 venkovní bazény. Lehátka, slunečníky u bazénu zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Comca Manzara, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Comca Manzara:

Hotel Comca Manzara s centrální polohou leží v živější oblasti cca 500 m od oblázkové pláže, od které ho dělí strmý kopec a ulice. Není vhodný pro invalidy. Obchody, restaurace a bary se nachází cca 200 m od hotelu. Centrum města Bodrum je vzdálené 800 m.

Vybavení hotelu Comca Manzara:

Hotel Comca Manzara nabízí ubytování v 96 pokojích, které jsou rozděleny do 2 podlaží. Hostům hotelu je k dispozici přijímací hala s recepcí, minimarket, restaurace s terasou, 2 bary. Dále naleznou hosté v hotelovém areálu 2 venkovní bazény. Lehátka, slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje v hotelu Comca Manzara:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vybaveny dlažbou, sprchou, fénem, individuální klimatizací, trezorem (za poplatek), minibarem, satelitní TV.

Suite (2B/3B): s oddělenou ložnicí, obývací ložnice s pohovkou, koberec, s balkonem, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Dvoulůžkové Deluxe pokoje (2C/3C): s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Sport:

Za poplatek: sauna a biliár.

Děti:

Dětské postýlky a židličky v restauraci. Samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně od 10:00 do 12:00. Čaj, sušenky a koláče od 16:30 do 18:00. Snacky od 14:30 do 15:30. Místní alkoholické a nealkoholickénápoje od 10:00 do 23:00 (kromě čerstvých džusů, turecké kávy a láhvových nápojů). 1 láhev vody v minibaru po příjezdu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.