Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Diamond Alya

Hotel Blue Diamond Alya se rozkládá cca 50 m od pláže s barovým servisem a sprchami (lehátka a slunečníky na pláži zdarma), od které je oddělen pobřežním bulvárem. Na pláž se dostanete hotelovým podchodem. V okolí hotelu se nachází několik barů, restaurací a obchodů. Do centra Alanye je to cca 2,5 km a pro přepravu lze využít místních minibusů (zastávka se nachází u hotelu). Příjemný hotel Blue Diamond Alya s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary, internetovou kavárnu, minimarket, pěkný bazén a bazén se dvěma skluzavkami a sluneční terasou (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Diamond Alya, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Diamond Alya:

Hotel Blue Diamond Alya se rozkládá cca 50 m od pláže s barovým servisem a sprchami (lehátka a slunečníky na pláži zdarma), od které je oddělen pobřežním bulvárem. Na pláž se dostanete hotelovým podchodem. V okolí hotelu se nachází několik barů, restaurací a obchodů. Do centra Alanye je to cca 2,5 km a pro přepravu lze využít místních minibusů (zastávka se nachází u hotelu). Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 125 km.

Vybavení hotelu Blue Diamond Alya:

Příjemný hotel Blue Diamond Alya s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary, internetovou kavárnu, minimarket, pěkný bazén a bazén se dvěma skluzavkami a sluneční terasou (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

Pokoje v hotelu Blue Diamond Alya:

Vkusně zařízené klimatizované pokoje v hotelu Blue Diamond Alya mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku, internetové připojení, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon.

Sport a zábava:

Zdarma menší fitness, stolní tenis, šipky a plážový volejbal. Za poplatek kulečník, masáže, sauna a vodní sporty na pláži. Za rušným nočním životem můžete vyrazit do centra Alanye, kde se nachází nespočetné množství obchůdků, barů, restaurací a diskoték. Hotel Blue Diamond Alya pro své hosty pořádá příležitostně večerní programy.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Alanya / Oba. Příjemný hotel s ideální polohou a velmi dobrými ohlasy od klientů se nachází jen dva a půl kilometru od centra rušné Alanye....

Poloha Vynikající poloha Centrum Oba cca 200 m Nejbližší nákupní možnosti, restaurace abary vokolí hotelu Centrum Alanye cca 3 km Letiště Antalya cca 135 km...

Turecko / Turecká riviéra / Alanya - Oba. Příjemný hotel s ideální polohou a velmi dobrými ohlasy od klientů se nachází jen dva a půl kilometru od centra...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.