Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bodrum Beach Resort

Hotel Bodrum Beach Resort se nachází v klidné lokalitě na okraji letoviska Gümbet. Je vzdálen 75 m od soukromé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel Bodrum Beach Resort nabízí svým hostům restauraci, a-la-carte restauraci, lobby, obchod se suvenýry a 2 bary. Ve venkovním areálu naleznete relaxační bazén a bazén se skluzavkami pro děti i pro dospělé, dětský bazén.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bodrum Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bodrum Beach Resort:

Hotel Bodrum Beach Resort se nachází v klidné lokalitě na okraji letoviska Gümbet. Je vzdálen 75 m od soukromé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Do centra letoviska Gümbet lze dojít pěšky (750 m).

Vybavení hotelu Bodrum Beach Resort:

Hotel Bodrum Beach Resort se skládá z 2 částí, které jsou propojeny podzemním tunelem vedoucím pod ulicí. Recepce se nachází v části, která je blíže k pláži. Mezi recepcí a pláží je park. Hotel Bodrum Beach Resort nabízí svým hostům restauraci, a-la-carte restauraci, lobby, obchod se suvenýry a 2 bary. Ve venkovním areálu naleznete relaxační bazén a bazén se skluzavkami pro děti i pro dospělé, dětský bazén. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci.

Pokoje v hotelu Bodrum Beach Resort:

Dvoulůžkové pokoje A (2A): budova blíže pláži, vybaveny vanou nebo sprchou, individuální klimatizací, WC, satelitní TV, telefonem, trezorem (k pronajmutí), minibarem, balkonem nebo terasou.

Rodinné pokoje A (2C/3C): prostorná místnost s dvoulůžkem a palandou, jinak stejné vybavení jako A (2A).

Dvoulůžkové pokoje B (1A/2A): klubová část hotelu na druhé straně ulice, vybaveny vanou nebo sprchou, individuální klimatizací, WC, satelitní TV, telefonem, trezorem (k pronajmutí), minibarem, balkonem nebo terasou.

Rodinné pokoje B (2C/3C): klubová část hotelu na druhé straně ulice, prostorná místnost s dvoulůžkem a palandou, jinak stejné vybavení jako B (1A/2A).

Zábava:

Decentní denní animační program. Hotel má svůj vlastní mezinárodní animační tým.

Sport:

Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Děti:

Samostatný dětský bazén. Dětské skluzavky.

Tip pro rodiny:

Miniklub. Samostatný dětský bazén, dětské skluzavky. Dětské židličky a postýlky.

Stravování:

Dle CK. All inclusive.Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. (s výjimkou energetických nápojů, čerstvých džusů a importovaných nápojů). 1 láhev vody na osobu v minibaru vodou při příjezdu. Pozdní snídaně od 10:00 hod. do 10:30 hod. Snacky od 12:00 hod. do 16:00 hod., koláče a sušenky od 17:00 hod. do 18:00 hod. Půlnoční polévka od 24:00 hod. do 00:30 hod.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluHosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde směnárna. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.