Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Perissia

Stylový hotel Sentido Perissia se nachází přímo na dlouhé písečné pláži. Do města Side se dostanete příjemnou procházkou po cca 3 km. Rovněž dobré spojení minibusy (dolmus) a taxíky. Moderní komfortní hotel Sentido Perissia s ubytovací kapacitou 352 pokojů. Dále je tu pro Vás recepce a přijímací hala, možnost posezení, výtahy, restaurace s rozlehlou terasou, 5 restaurací a-la-car-te (4 v rámci all inclusive, 1 za poplatek – barbecue), cukrárna, bary, společenská místnost s TV, internetový koutek (za poplatek) a WiFi v lobby, obchody, kadeřnictví a krytý bazén. Udržovaný venkovní areál s velkoryse řešeným bazénovým komplexem a opalovací terasou. Lehátka, podložky, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sentido Perissia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sentido Perissia:

Stylový hotel Sentido Perissia se nachází přímo na dlouhé písečné pláži. Do města Side se dostanete příjemnou procházkou po cca 3 km. Rovněž dobré spojení minibusy (dolmus) a taxíky.

Vybavení hotelu Sentido Perissia:

Moderní komfortní hotel Sentido Perissia s ubytovací kapacitou 352 pokojů. Dále je tu pro Vás recepce a přijímací hala, možnost posezení, výtahy, restaurace s rozlehlou terasou, 5 restaurací a-la-car-te (4 v rámci all inclusive, 1 za poplatek – barbecue), cukrárna, bary, společenská místnost s TV, internetový koutek (za poplatek) a WiFi v lobby, obchody, kadeřnictví a krytý bazén. Udržovaný venkovní areál s velkoryse řešeným bazénovým komplexem a opalovací terasou. Lehátka, podložky, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Sentido Perissia:

Dvoulůžkové pokoje A (2A): luxusně zařízené. Klimatizace (od 01.05. do 30.09. 24 hodin, jinak po hodinách), telefon, minibar, satelitní TV, posezení, možnost přípravy kávy a čaje, rádio, trezor, fén, vana, sprcha, WC, francouzský balkon a výhled na moře. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) bez udání polohy.

Dvoulůžkové pokoje A (1B/2B): bez posezení s balkonem, jinak stejné vybavení jako A (2A).

Superior pokoje A (2F/3F): prostornější, s francouzskou postelí, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A (2A).

Rodinné suite B (2C/3C): velmi prostorné, o rozloze 60 m2. Obývací ložnice a ložnice s propojovacími dveřmi. Francouzská postel. 1 koupelna s vířivou vanou a WC. Klimatizace (od 01.05. do 30.09. 24 hodin, jinak po hodinách), telefon, minibar, satelitní TV, posezení, možnost přípravy kávy a čaje, rádio, trezor, fén a balkon s výhledem na moře.

Zábava:

Animační program, večer živá hudba, diskotéka a kino.

Sport:

Aerobic, šachy, šipky, vodní gymnastika, minifotbal, tenisový kurt (vybavení za poplatek, od 09:00 hod. do 19:00 hod.), fitness, volejbal, biliár, boccia, basketbal. Spa centrum. Děti: Dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště a samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní a částečně zahraniční alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hod. denně. Minibar je denně doplňován pivem, nealkoholickými nápoji a vodou. Pozdní snídaně. Snacky. Káva, čaj a zákusky. Půlnoční snacky. Večeře možná také ve 4 restauracích a-la-carte (s východní kuchyní, mezinárodní, egejská, otomanská – po předchozí rezervaci). Minibar je denně doplňován pivem, nealkoholickými nápoji a vodou. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Tip wellness:

Spa centrum (vstup bez doprovodu od 16 let) se saunou a tureckými lázněmi. Za poplatek: různé druhy masáží (klasické, léčivé, thajské, lávovými kameny atd.), léčebné procedury, kosmetické procedury pro tělo a obličej. Balíčky pro ženy a muže, rezervace na místě.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluObjekt má 352 pokojů. V objektu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.