Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Royal Holiday Palace

Hotel Royal Holiday Palace se nachází 17 km od centra města Antalya, oblast Lara. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 15 km. Hotel Royal Holiday Palace nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení k WIFI zdarma, hlavní restauraci, 4 restaurace a´la carte, bar v lobby, u bazénu i na pláži, kavárnu, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, zahradu, amfiteátr, lunapark, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, disko, internetovou kavárnu, možnost nákupu v hotelu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), trezor na recepci, směnárnu na recepci, parkování u hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Royal Holiday Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Royal Holiday Palace:

Hotel Royal Holiday Palace se nachází 17 km od centra města Antalya, oblast Lara. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 15 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Royal Holiday Palace nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s možností připojení k WIFI zdarma, hlavní restauraci, 4 restaurace a´la carte, bar v lobby, u bazénu i na pláži, kavárnu, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, zahradu, amfiteátr, lunapark, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, disko, internetovou kavárnu, možnost nákupu v hotelu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), trezor na recepci, směnárnu na recepci, parkování u hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Royal Holiday Palace jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem, trezorem a balkonem. Možnost WIFI na pokoji (za poplatek).

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, tenisové vybavení, stolní tenis, fitness, volejbal, basketbal, šipky, sauna, turecké lázně, parní lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek - osvětlení tenisových kurtů, tenisové lekce, bowling, biliár, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Mini klub 4-12, dětský bazének, skluzavky, lunapark, hlídání dětí k vyžádání na recepci.

Stravování:

Dle CK, Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně a odpolední svačinka či zmrzlina. Půlnoční svačina a polévka. Alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Royal Holiday Palace: 3, 2+2 nebo 3+1. Rodinný pokoj 3+2 na vyžádání.

Aktuální popis od CK

Luxusní hotel Royal Holiday Palace leží v oblasti Lara přímo u soukromé pláže. Hotel o kapacitě 606 pokojů se rozkládá na ploše 53.000 m2. Hotel uspokojí i...

HotelHotel Royal Holiday PalaceDoporučeníLuxusní záležitost v letovisku Lara. Hotel patří do řetězce Royal hotelů, podobně jako jiné hotely, které v naší...

HotelVstupní hala, recepce, směnárna, hlavní restaurace, 5 à la carte restaurací (nejsou součástí all inclusive), 9 barů, kavárna, minimarket, konferenční...

StřediskoLaraPolohaModerní hotel se nachází v zahradě u pláže cca 17 km od centra města Antalya a cca 15 km od letiště; nákupní možnosti v okolí...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.