Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Dizalya

Hotel Club Dizalya leží přímo na pláži, cca 12 km od centra města Alanya. Dobré spojení minibusy (dolmus). Hotel Club Dizalya nabízí ubytování ve 196 pokojích, rozložených v hlavní budově a přilehlých bungalovech, výtahy k dispozici. Hosté mohou využívat přijímací halu s recepcí, TV koutek, internetový koutek (za poplatek), WLAN v lobby, hlavní restauraci a snack restauraci, bar a obchody. V krásné zahradě se nachází bazén se skluzavkou a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, osušky na kauci. Plážový bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Dizalya, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Dizalya:

Hotel Club Dizalya leží přímo na pláži, cca 12 km od centra města Alanya. Dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Club Dizalya:

Hotel Club Dizalya nabízí ubytování ve 196 pokojích, rozložených v hlavní budově a přilehlých bungalovech, výtahy k dispozici. Hosté mohou využívat přijímací halu s recepcí, TV koutek, internetový koutek (za poplatek), WLAN v lobby, hlavní restauraci a snack restauraci, bar a obchody. V krásné zahradě se nachází bazén se skluzavkou a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, osušky na kauci. Plážový bar.

Pokoje v hotelu Club Dizalya:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): dlažba, s minibarem, individuální klimatizací, trezorem, satelitní TV, telefonem, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem.

Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Zábava:

Denní a večerní animační program.

Sport:

Aerobik, basketbal, plážový volejbal, fitness, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, vodní aerobik. Za poplatek: biliár a minigolf. Wellness za poplatek: masáže a sauna. Kadeřnictví.

Děti:

Miniklub (od 4 do 14 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Odpolední snacky, káva, čaj a koláče.

Aktuální popis od CK

Poloha Letiště Antalya cca 110 km Pláž Písčito-oblázková pláž přímo uhotelu, příkřejší vstup do moře (přes kamenné pláty) Pro vstup do moře je zde také molo...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.