Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Flora

Menší hotel s rodinnou atmosférou se nachází na okraji střediska Gümbet, cca 250 metrů od rušného obchodního centra a cca 2 kilometry od střediska Bodrum. V hotelu Club Flora je menší hala s recepcí, krbem a velkým plazmovým televizorem, bazén s dětskou částí, bar u bazénu, trezory, obchod, bezdrátový internet WI-FI zdarma v celém objektu a hlavní restaurace s televizorem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Flora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Flora:

Menší hotel s rodinnou atmosférou se nachází na okraji střediska Gümbet, cca 250 metrů od rušného obchodního centra a cca 2 kilometry od střediska Bodrum. Letiště je ve vzdálenosti cca 35 km.

Vybavení hotelu Club Flora:

Menší hala s recepcí, krbem a velkým plazmovým televizorem, bazén s dětskou částí, bar u bazénu, trezory, obchod, bezdrátový internet WI-FI zdarma v celém objektu a hlavní restaurace s televizorem.

Pokoje v hotelu Club Flora:

Standardní třílůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, satelitní televizor, koupelnu s vanou nebo sprchou, lednici, menší balkon, nebo terasu. Některé pokoje jsou bez balkonů a nacházejí se v patrových budovách okolo bazénu.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je cca 100 metrů od hotelu přes klidnou pobřežní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Stolní tenis, vodní sporty na pláži a řada sportovního a společenského vyžití v nedalekém centru střediska Gümbet.

Stravovaní:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 11:00 do 23:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.